İDARİ KADRO

Habib ÖLÇEK

Chief Executive Officer

Kahraman Fatih ATAÇ

Genel Proje Koordinatörü

fatih.atac@horis.com.tr

İstanbul/Kasımpaşa doğumlu olan Kahraman Fatih Ataç, Karadeniz Teknik Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği ve Jeoloji Mühendisliği eğitimleri almıştır. Yüksek Lisans eğitimi İstanbul Kültür Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Proje Yönetimi ve bunların yanında Kamu Yönetimi ile Uluslararası İlişkiler lisans eğitimleri bulunmaktadır.

Ufuk TOPALOĞLU

Mimari Proje Koordinatörü

ufuk.topaloglu@horis.com.tr

Ufuk TOPALOĞLU 1986 yılında Almanya’da doğmuştur. 2012 yılında Beykent Üniversitesi Mimarlık bölümünden mezun olmuştur. 2014 yılından itibaren Horis bünyesinde Mimari Proje Koordinatörü olarak görev yapmaktadır.

Hakan TÜYSÜZ

Finans Sorumlusu

hakan.tuysuz@horis.com.tr

1977 İstanbul Sarıyer doğumlu Hakan Tüysüz, 1998 yılı, İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi, işletme Bölümünden mezun oldu 2002 yılında iş hayatına adımını attı. Sırasıyla tekstil, inşaat ve turizm sektörlerinde çeşitli kademelerde mali işler departmanlarında görev aldı. Horis inşaat bünyesinde finans yönetimi yapmaktadır.

Tuğrul Koca

Reklam Grup Teknik İşler

tugrul.koca@horis.com.tr

20.03.1981 doğumlu İstanbul, Gazi Üniversitesi elektrik/otomasyon mezunu. HP largeformat Digital baskı makinelerine tekniker olarak 15 yıllık deneyimi ile , Şu an Horis grup bünyesinde HP bölümünde görev yapmaktadır.

Serkan İşleyen

İdari İşler Sorumlusu

serkan.isleyen@horis.com.tr

Hamza Topaloğlu

Gayrimenkul Danışmanı

hamza.topaloglu@horis.com.tr

Hamza Topaloğlu 1964 Sakarya Karasu doğumlu. Gaziosmanpaşa İmam Hatip Lisesi mezunu. Almanya’da 20 yıl özel bir şirkette görev almış , daha sonra 10 yıl kendi işinde çalışmıştır.2007 de temelli Türkiye’ye dönüş yapmıştır. Emlak eğitimi alarak 5 sene Emlakçılık , Deniz Bankın İ.T.Ü'de verdiği kentsel dönüşüm uzmanlık kurslarına katılım sağlayarak 2014 den bu yana Horis İnşaat bünyesinde Gayrimenkul danışmanlığı yapmaktadır.

Deniz Yüksel

Gayrimenkul Danışmanı

deniz.yuksel@horis.com.tr

07.12.1974 yılında İstanbul’da doğdu. Lise mezunu. 1988 yılında iş hayatına başlamış ve 2006 yılına kadar şirketlerde pazarlama ve ithalat müdürlüğü yapmıştır .2006 ile 2015 yılları arası kendi kurmuş olduğu şirketini işletmiş . Yaklaşık 4 yıldır gayrimenkul sektörün içerisinde aktif görev almaktadır. 1 yıldır Horis İnşaat bünyesinde Gayrimenkul Danışmanlığı görevinde yer almaktadır.

Ersu Çelebi

Mimar

ersu@horis.com.tr

Mustafa Kemal

Anadolu Satış Pazarlama

mustafa.kemal@horis.com.tr